MHP Gümüşhane Milletvekili Musa Küçük’ün Basın Toplantısı - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

15 Temmuz 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

MHP Gümüşhane Milletvekili Musa Küçük’ün Basın Toplantısı

Giriş Tarihi: 01 Temmuz 2024 - 15:53

Son Güncelleme: 01 Temmuz 2024 - 16:05

Hasan Pir

Bugün MHP Gümüşhane Milletvekili Sayın Musa Küçük’ün basın toplantısına katıldık.

Gümüşhane Süleymaniye Mahallesi’ndeki Süleymaniye Uygulama Oteli’nde yapılan basın toplantısına Gümüşhane yerel gazete temsilcileri ile yerel internet haber siteleri ve ulusal  ajans temsilcileri ve köşe yazarları katıldı.

Milletvekili Küçük’ün basın toplantısına MHP Gümüşhane İl Başkanı Mete Kaya ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Sadık Coşkun da iştirak etti.

Vali, Milletvekili, Belediye Başkanı ve siyasi parti il başkanlarının basın toplantıları Gümüşhane’de her zaman basının ilgi odağı olmuştur.

Bugünkü basın toplantısında Milletvekili Musa Küçük, TBMM’deki çalışmalarını ve Gümüşhane ile ilgili yaptıkları çalışmaları özetleyerek bundan sonra da her üç ayda bir basın toplantılarına devam edeceklerini belirtti.

Milletvekili Küçük’e Gümüşhane basın temsilcileri de çeşitli sorular yönelttiler. Soruları cevaplandıran Milletvekili Küçük, kendisine son bir yıl içinde 1600’den fazla talep geldiğini ve bunların hepsinin dosyalanarak takip edildiğini belirtti.

Sayın Küçük; kendisine yaptığımız bir öneri üzerine bundan sonra sadece muhtarlardan ve vatandaşlardan kendisine gelenleri değil, yerel gazete ve yerel internet haber sitelerinde dile getirilen sorunların çözümü  noktasında da konuyu yerel yönetici ve bürokratlarla görüşeceğini ve sorunların çözüm süreçlerini takip edeceğini  belirtti.

MİLLETVEKİLİ KÜÇÜK HEP MÜTEVAZİ OLDU

İkili ilişkilerinde de, toplumsal ilişkilerinde de hep mütevazi olan Milletvekili Musa Küçük, bu mütevazi duruşu ve samimi davranışı ile Gümüşhaneli vatandaşlardan tam not alıyor.

Sayın Küçük bu noktada Gümüşhaneli vatandaşlarımızı güzel tahlil etmiş olacak ki, kendisini her telefonla arayana dönüş yapıyor, kendisine iletilenlere de kayıtsız kalmayıp mutlaka sonucunu vatandaşlara iletiyor.

Milletvekilimiz Sayın Küçük’ün bu mütevaziliğini, vatandaşımıza olan ilgisini çok önemsiyoruz.

Vatandaşımızın telefonuna cevap verme olayı çok önemli bir nokta.  Vatandaşımızın belki isteği yapılamayacak bir istek olabilir ama, bundan ziyade vatandaşın telefonuna zamanında cevap verip, onu dinlemek, vatandaşımızı en memnun eden bir husustur.  Sayın Küçük’ün vatandaşımızın telefonlarına cevap verme konusundaki hassasiyetini de bu vesile ile belirtip kendisini tebrik ediyoruz.

Güzel günler dileğiyle.

image_print

HABERLER