PLASTİK CERRAHİ UZMANI OP.DR. SULTAN YALÇIN'DAN GÜMÜŞHANELİLERE GÜZEL MESAJLAR VAR - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

7 Aralık 2022 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

PLASTİK CERRAHİ UZMANI OP.DR. SULTAN YALÇIN’DAN GÜMÜŞHANELİLERE GÜZEL MESAJLAR VAR

Son Güncelleme :

11 Aralık 2018 - 21:41

*Op. Dr. Yalçın: “Gümüşhane Devlet Hastanesi’nde cilt tümörlerinin cerrahi tedavileri, yüz kırıkları gibi travma ameliyatları yanında göz kapağı estetiği, yüz gençleştirme, kepçe kulak ameliyatı, estetik burun ameliyatı, meme büyültme, küçültme, toparlama ameliyatları, erkekte meme büyümesi (jinekomasti) tedavisi, aşırı kilo kaybı sonrası sarkma oluşmuş hastalarda vücut şekillendirme ameliyatları gibi birçok ameliyat artık rahatlıkla yapılabilecektir.”

Gümüşhane Devlet Hastanesi’ne Plastik Cerrahı Uzmanı olarak atanan Op. Dr. Sultan Yalçın: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra, Plastik, Rekostrüktif ve Estetik Cerrahi İhtisasını Kartal Dr. Lütfü Kırdar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde yaptı.

İhtisas alanıyla ilgili açıklamalarda bulunan Op. Dr. Sultan Yalçın:” Plastik Cerrahi Tanımı: Biçimlendirmek ve ya şekil vermek anlamına gelen, Yunanca “ Plastikos” kelimesinden türemiştir. Plastik Cerrahlar yeniden şekillendirme gereken vücudun her alanına dokunmaktadırlar.” Dedi

Op. Dr. Yalçın: “Gümüşhane Devlet Hastanesi’nde cilt tümörlerinin cerrahi tedavileri, yüz kırıkları gibi travma ameliyatları yanında göz kapağı estetiği, yüz gençleştirme, kepçe kulak ameliyatı, estetik burun ameliyatı, meme büyültme, küçültme, toparlama ameliyatları, erkekte meme büyümesi (jinekomasti) tedavisi, aşırı kilo kaybı sonrası sarkma oluşmuş hastalarda vücut şekillendirme ameliyatları gibi birçok ameliyat artık rahatlıkla yapılabilecektir.” İfadelerini kullandı.

(Haber: Coşkun Tuncel – 11.12.2018 )

image_print