Şehit Er Selman Güler İçin Mevlit Okutuldu - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

15 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Şehit Er Selman Güler İçin Mevlit Okutuldu

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2022 - 18:48

Son Güncelleme: 21 Mayıs 2022 - 18:48

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Pençe-Kilit Operasyon bölgesinde şehit olan Gümüşhaneli Piyade Sözleşmeli Er Selman Güler için Kelkit ilçesi Başpınar Köyü’nde düzenlenen programa katıldı.

Şehit Er Selman Güler için Allah’tan rahmet dileyen Vali Taşbilek,” Şehidimizin şahsında, vatanımızın birliği ve devletimizin bekası uğruna can veren aziz şehitlerimize rahmet, minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Bu uğurda mücadele ederken gazi olan değerli gazilerimize sağlık diliyorum. Memleketimizin, milletimizin birliği uğruna devletimiz büyük bir mücadele sergilemektedir. Gerek iç güvenlik harekatları gerekse sınırlarımız dışında çok önemli operasyonlar yürütülmektedir. Bu mücadele içinde olan bütün güvenlik güçlerimize muvaffakiyetler diliyorum. Allah yardımcıları olsun. Güzel evladımız, değerli şehidimize Allah rahmet eylesin. Milletimizin başı sağ olsun. Rabbim şehit ailemize sabırlar ihsan eylesin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Gümüşhane Valiliği – 21.05.2022

image_print

HABERLER