ŞEHİT OĞLUM NECMETTİN’İN DE ORDUMUZLA BERABER OPERASYONDA OLDUĞUNA İNANIYORUM - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

18 Temmuz 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

ŞEHİT OĞLUM NECMETTİN’İN DE ORDUMUZLA BERABER OPERASYONDA OLDUĞUNA İNANIYORUM

Giriş Tarihi: 15 Ekim 2019 - 11:47

Son Güncelleme: 15 Ekim 2019 - 11:47

Hain örgüt PKK tarafından 2017 yılında Tunceli’de hunharca şehit edilen Gümüşhaneli öğretmen Necmettin Yılmaz’ın babası Hamit Yılmaz Türk Ordusu tarafından  Suriye’de başlatılan “Barış Pınarı Harekatı” ile ilgili açıklamalar yaptı.

Gümüşhane’nin Torul İlçesi Demirkapı köyünde ikamet eden Şehit Babası Hamit Yılmaz şunları söyledi:

“Öncelikle şanlı ordumuzun;  terör örgütlerinin bölgeden temizlenmesi için Suriye’de başlattığı “Barış Pınarı Harekatı”nı destekliyor, ordumuza dua ediyorum. Bütün milletimizi de ordumuzun muvaffakiyeti için dua etmeye davet ediyorum. Ben;  hain  PKK teröründen canı yanan bir babayım. Benim gibi binlerce babanın ve ananın bunların yüzünden canı yandı. Şimdi ise İnşallah bu harekatla ordumuz bu hainlerin sonunu getirecek.  Ben inanıyorum ki, Uhud gibi, Bedir gibi, Çanakkale gibi, Kıbrıs gibi bugün Suriye operasyonunda da şehitlerimiz şanlı ordumuzla beraberdir. Oğlum Necmettin’in de ordumuzla beraber operasyonda olduğuna inanıyorum. Bugün operasyonda görev yapan erinden generaline kadar bütün askerlerimiz ve güvenlik güçlerimiz bizim Necmettinlerimizdir. Ben olaya böyle bakıyorum. Rabbim inşallah ayaklarına taş değdirmesin. Hepsini inşallah sağ salim anasına babasına kavuştursun. Rabbim inşallah ordumuzu muzaffer kılsın. Dualarımız hep onlarla. Bu Harekatla, satılmış kahpe insanlar inşallah cezasını bulurlar. Rabbim devletimize, milletimize zafer ihsan etsin inşallah.”

image_print

HABERLER