Son Başbakan Binali Yıldırım Gümüşhane’ye Geliyor - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

13 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Son Başbakan Binali Yıldırım Gümüşhane’ye Geliyor

Giriş Tarihi: 18 Kasım 2021 - 21:12

Son Güncelleme: 18 Kasım 2021 - 21:53

Türkiye Cumhuriyeti’nin son Başbakanı, AK Parti Genel Başkan Vekili ve geçtiğimiz günlerde Türk Devletleri Teşkilatı Konseyine Türkiye’nin “Ak Sakallısı” olarak atanan Binali Yıldırım 20 Kasım Cumartesi günü bir dizi program için Gümüşhane’ye geliyor.

Cumartesi günü yapılacak olan AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi programı için Gümüşhane’ye geleceği belirtilen Binali Yıldırım’ın şehirde bazı ziyaretlerde bulunması da bekleniyor.

Konu ile ilgili Ak Parti Gümüşhane İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamaya göre son Başbakan Binali Yıldırım’ın Cumartesi günü saat 10.30 da Gümüşhane’de olması bekleniyor. Şehirde bir dizi ziyaret yapması beklenen Binali Yıldırım’ın ziyaretlerinin ardından saat 13.00 de Kültür Turizm Müdürlüğü Atatürk Kültür Merkezinde yapılacak olan AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi programına katılacağı belirtildi.

AK Parti İl Başkanı, milletvekilleri, belediye başkanları, ilçe başkanları ve bütün teşkilatların da hazır bulunacağı programın ardından Binali Yıldırım’ın şehirden ayrılacağı tahmin ediliyor.

image_print

HABERLER