ŞULE MUTLU GÜMÜŞHANE'DEN AK PARTİ ADAY ADAYI OLDU - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

17 Eylül 2021 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

ŞULE MUTLU GÜMÜŞHANE’DEN AK PARTİ ADAY ADAYI OLDU

Son Güncelleme :

02 Mayıs 2018 - 0:13

Gümüşhane Köse ilçesi Salyazı doğumlu KADEM üyesi Şule Mutlu 27. Dönem seçimlerinde AK Parti’den Gümüşhane Milletvekilliği aday adaylığı için müracaatını yaptı.

Müracaatını AK Parti İl Başkanlığı’na 28 Nisan’da yapan Şule Mutlu’nun Çarşamba günü Gümüşhane’ye geleceği öğrenildi.

Şule Mutlu Hanım’ın müracaatının kendisi, ailesi, Gümüşhane ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz.

ŞULE MUTLU KİMDİR?

1980 doğumlu Şule Mutlu, Marmara Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü ve  Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve End. İliş. Bölümünü bitirdi.  İstanbul Üniversitesi’nde de reklam üzerine yüksek eğitim aldı.

Siyasete yoğun ilgi duyan ve her zaman iç içe yaşayan Şule Mutlu Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu Siyaset Akademisi’nde Global Liderlik üzerine de eğitim aldı.

KADEM (Kadın ve Demokrasi Derneği) nde İş Dünyası ve Ekonomi Komisyonu üyesi olan Mutlu; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Kadın ve Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı ile ortak projeler yürütmekte ve bunların raporlanmasında aktif görev yapmaktadır.

Birlik Vakfı ve TÜREB (Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği)  üyesi de olan Şule Mutlu; uzun yıllar aktif siyasetin içerisinde olup yıllarca AK Parti teşkilatlarında görev yaptı.

Şu anda İstanbul’da finans uzmanlığı yapan Mutlu, İngilizce, Almanca ve Osmanlıca biliyor.

image_print