VALİ OKAY MEMİŞ’TEN GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ ESKİ REKTÖRÜ İHSAN GÜNAYDIN’A AÇIK TEŞEKKÜR - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

16 Nisan 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

VALİ OKAY MEMİŞ’TEN GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ ESKİ REKTÖRÜ İHSAN GÜNAYDIN’A AÇIK TEŞEKKÜR

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2017 - 19:30

Son Güncelleme: 22 Mayıs 2017 - 19:30

Gümüşhane Üniversitesi’nin 9. Kuruluş Yıldönümü ve 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Gümüşhane Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

22 Mayıs 2017 Pazartesi günü gerçekleştirilen törene, Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Erdem, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Kelkit Kaymakamı Naif Yavuz, İl Emniyet Müdürü Orhan Kar, Köse Belediye Başkanı Şerif Aygün, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri, akademisyenler, belediye başkanları, öğrenci aileleri ve öğrenciler katıldı.

Törende Gümüşhane Valisi Okay Memiş de bir konuşma yaptı. Vali Memiş; yaptığı konuşmanın bir bölümünü eski Rektör İhsan Günaydın dönemine ayırdı. Konuşmasında; Sayın Cumhurbaşkanımızın ülkemizde uygulamış olduğu her ile bir üniversite projesinin en güzel örneklerinden bir tanesinin Gümüşhane Üniversitesi olduğunu kaydeden Vali Okay Memiş: “Bunu memnuniyetle gördüm ve müşahede ettim. Bu vesileyle, kurucu Rektör Prof. Dr. İhsan Günaydın’a ve onun çalışma ekibine teşekkürü bir borç bilirim. dedi.

(Haber kaynağı: Gümüşhane Valiliği İnternet Sitesi)

image_print

HABERLER