Vali Tanrısever’den İl Genel Meclisi’ne “Düzgün İş Yapma” Temennisi - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

29 Mayıs 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Vali Tanrısever’den İl Genel Meclisi’ne “Düzgün İş Yapma” Temennisi

Giriş Tarihi: 24 Nisan 2024 - 10:45

Son Güncelleme: 24 Nisan 2024 - 10:48

Gümüşhane  Valisi Alper Tanrısever, İl Genel Meclisi üyelerine iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

İl Genel Meclisi binasında gerçekleşen ziyarette Vali Alper Tanrısever, Meclis Başkanı Eşref Balki  ve meclis üyeleriyle ilde yürütülen ve hayata geçirilmesi planlanan yatırımlarla ilgili fikir alış verişinde bulundu.

Vali Tanrısever, İl Genel Meclisi’nde yaptığı konuşmada, 2024 yerel seçimlerinin ardından yeni seçilen İl Genel Meclisi üyelerine hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra şunları söyledi:

“Hepinize hayırlı uğurlu olsun, Rabbim mahcup etmesin. Sizlere teşekkür ediyorum. Herhangi bir siyasi parti ayrımı gözetmeksizin el ele gönül gönüle hep birlikte Gümüşhanemize hizmet etmemiz gerekiyor. Gümüşhane’de bizlerin de yapacağı çok iş var. Malum İl Özel İdaremiz Gümüşhane’nin bütün coğrafi sınırlarında hizmet vermekle mükellef. Hizmetkarı olduğumuz ve hizmet etmekle mükellef olduğumuz Gümüşhanemiz’e Rabbim doğru düzgün iz bırakan işler yapmayı nasip eylesin. Sizler hiçbir siyasi partinin değil, Gümüşhane halkının temsilcilerisiniz. Bu hassasiyeti devam ettirirseniz hem bizler hem de Gümüşhane insanı memnun olacaktır. Yeni dönemde hep birlikte hayırlı ve güzel çalışmalar yapılacağına inanıyorum”

İl Genel Meclis Başkanı Eşref Balki de yaptığı konuşmada Vali Alper Tanrısever’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İl Genel Meclisimizin tek amacı memleketimize hizmet etmektir. Gerek Sayın Valimizle, gerekse idari kadrolarımızla güzel işler yapacağımıza ve memkeletimize faydalı olacağımıza inanıyorum. Sayın valimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Kaynağı: Gümüşhane İl Genel Meclisi Sosyal Medya Hesabı

image_print

HABERLER