Vali Taşbilek, Kürtün’de Şehit Aileleri ve Gazilerle İftar Yaptı - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

29 Mayıs 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Vali Taşbilek, Kürtün’de Şehit Aileleri ve Gazilerle İftar Yaptı

Giriş Tarihi: 10 Nisan 2022 - 15:15

Son Güncelleme: 10 Nisan 2022 - 15:15

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Kürtün ilçesinde şehit aileleri, gaziler onuruna verilen iftar yemeğine katıldı.

Kürtün Kaymakamı Mehmet Çağatay Çakal, Kürtün Belediye Başkanı Enver Şen, Özkürtün Belediye Bakanı Yakup Turgut, İl Genel Meclisi üyeleri ve köy muhtarlarının da katıldığı program Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Vali Taşbilek iftar programında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

 “Allah hayırlı ramazanlar nasip etsin. İnşallah sağlık içinde bayrama erişmeyi nasip etsin. Güzel Kürtünümüzde, güzel insanlarımızla beraber olmak bizleri çok mutlu etti onurlandırdı. Zaten bu mübarek ayın feyzi, bereketi de burada. Şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve muhtarlarımız burada. Değerli şehit ailelerimiz ve gazilerimiz sizler bizim kıymetlimizsiniz. Bu vatanda hepimizin üzerinde hak sahibi olan sizlersiniz. Onun için sizler bizim başımızın tacısınız. Her daim başımızın üzerinde yeriniz var. Bize düşen ne varsa her zaman emrinizde olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Her daim kapımızın ve gönlümüzün sizlere açık olduğunu, sizler için her daim ne yapılması gerekiyorsa koşarak geleceğimizi bilmenizi istiyorum”

image_print

HABERLER