Vali Taşbilek, yeni yıl mesajında turizmi birinci sıraya aldı - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

24 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Vali Taşbilek, yeni yıl mesajında turizmi birinci sıraya aldı

Giriş Tarihi: 30 Aralık 2019 - 22:19

Son Güncelleme: 30 Aralık 2019 - 22:19

Gümüşhane Valisi Kamuran TAŞBİLEK’in yeni yıl dolayısıyla yayımladıkları mesajları şöyledir:

“Acı ve tatlı hatıralarıyla bir yılı daha geride bırakırken, beklentiler ve umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

2019 yılını geride bırakırken, önümüzdeki 2020 yılının iyi bir şekilde geçmesi için zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmek zorundayız.

İlimizin turizmde, sporda, sağlıkta, eğitimde, sosyal ve kültürel alanda hedeflediğimiz gelişmelere ulaşılabilmiş ve daha yaşanılabilir bir şehir olması, bu şehirde yaşayan herkesin katkısıyla mümkün olacaktır. Bizlere düşen; birlik ve beraberlik içerisinde birbirimizi daha çok severek ilimiz ve ülkemiz için çalışmaktır.

Bu duygularla, 2020 yılının, ülkemize ve tüm Gümüşhaneli vatandaşlarıma iyilikler, güzellikler getirmesini temenni eder, ilimizde görev yapan kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının, basın mensuplarının ve saygıdeğer Gümüşhanelilerin yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileklerim.”

image_print

HABERLER