Vali Taşbilek’ten Rektör Zeybek’e ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

14 Nisan 2021 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Vali Taşbilek’ten Rektör Zeybek’e ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Son Güncelleme :

26 Şubat 2021 - 20:04

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeniden Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e, Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette, Vali Taşbilek, Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’in yeniden Gümüşhane Üniversitesi’ne rektör atanmasından dolayı mutlu olduğunu dile getirerek, yeni dönemin Üniversitemize ve Gümüşhanemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek ise, “Üniversite olarak başarılı bir 4 yılı geride bıraktık. Şehrimize, üniversitemize ve ülkemize sunduğumuz başarılı çalışmalar ve yaptığımız katkılar neticesinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden bu göreve atandık. Sayın Valimiz de görev yaptığımız süre içerisinde desteğini bizlerden esirgemedi. Yeni dönemde de Gümüşhane Üniversitesi olarak Gümüşhane ilimiz ile birlikte birçok çalışmaya imzaya atacağımıza ve katma değeri yüksek projeler üreteceğimize inanıyorum. Sayın Valimiz de yaptığı ziyarette şehir-üniversite bütünleşmesine katkı sağlayan her türlü çalışmanın arkasında olacaklarını ve destekleyeceklerini dile getirdiler. Bu sebeple de yeniden atanmamız dolayısıyla ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Gümüşhane Valimiz Sayın Kamuran Taşbilek’e nazik ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

KAYNAK: GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ

image_print