Zikrullah Koyun’dan Afrin Operasyonuna Destek - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

19 Ağustos 2022 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Zikrullah Koyun’dan Afrin Operasyonuna Destek

Son Güncelleme :

01 Şubat 2018 - 19:49

Tüm Türkiye olduğu gibi Gümüşhane’de de vatandaşlarımız, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından Suriye’nin Afrin bölgesinde icra edilen ‘Zeytin Dalı’ harekâtına destek olmaya devam ediyor.

Valimiz Okay Memiş’i makamında ziyaret eden Zikrullah Koyun adlı vatandaşımız Afrin Operasyonunda görevli güvenlik güçlerine destek olmak istediğini ifade ederek “Ben Afrin Operasyonunda mücadele eden güvenlik güçlerimize destek olmak için Operasyon süresince her ay 1000 TL destek sağlayacağım, Mehmetçiğimizin Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Gümüşhane Valisi Okay Memiş de yaptığı konuşmada: “Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından Afrin bölgesinde yürütülen ‘Zeytin Dalı’ harekâtına vatandaşlarımızın yoğun ilgisini memnuniyetle müşahede ediyoruz. Bu konuda duyarlılık gösterip destek olan tüm vatandaşlımız ve iş adamlarımıza örnek davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

(Kaynak: Gümüşhane Valiliği – 01.02.2018)

image_print