Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gümüşhaneli Üçüzler Recep, Tayyip, Erdoğan Kardeşleri Kabul etti - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

16 Nisan 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gümüşhaneli Üçüzler Recep, Tayyip, Erdoğan Kardeşleri Kabul etti

Giriş Tarihi: 26 Ağustos 2021 - 21:51

Son Güncelleme: 26 Ağustos 2021 - 21:53

Gümüşhane’de üçüz bebeklerine ‘Recep’, ‘Tayyip’ ve ‘Erdoğan’ isimleri veren AK Parti Kürtün İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tarık Şen, eşi ve üçüz çocukları AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildi. 

AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen görüşmede Şen çiftini tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, isminin üçüzlere verilmesinin kendisini mutlu ettiğini söyledi. Üçüzlerle yakından ilgilen Cumhurbaşkanı Erdoğan minik üçüzlere çeşitli hediyeler verdi. 

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan ve Gümüşhane İl Gençlik Kolları Başkanı Uğur Ülker’in de hazır bulunduğu buluşmada neşeli anlar yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gümüşhane heyetiyle hatıra fotoğrafı çekildikten sonra yoğun mesaisine devam etti. 

Şen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok sevdiğini dile getirerek, “Allah onu başımızdan eksik etmesin. Eşimin de rızasıyla çocuklarımızın ismini Recep, Tayyip ve Erdoğan koyduk. Çok mutluyuz.” dedi.

HABER: HALİT BULUT

image_print