Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı Gümüşhane’de Yapıldı - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

18 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Encümen Toplantısı Gümüşhane’de Yapıldı

Giriş Tarihi: 01 Mart 2017 - 11:29

Son Güncelleme: 01 Mart 2017 - 11:29

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği (DKBB) Encümen Toplantısı Gümüşhane’de gerçekleştirildi.

28 Şubat 2017 Salı günü gerçekleştirilen topantıya Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlık etti.

Başkan Gümrükçüoğlu, toplantı öncesinde Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen’i makamında ziyaret etti. Ziyarette çalışmaları hakkında Başkan Gümrükçüoğlu’na brifing veren Çimen, ihtiyaç duydukları her noktada Trabzon Büyükşehir Belediyesini yanlarında gördüklerini ifade ederken Gümrükçüoğlu’na Gümüşhane’ye olan katkılarından ötürü teşekkür etti. Başkan Gümrükçüoğlu ise Çimen’in çalışmalarıyla Gümüşhane’nin çehresini değiştirmekte olduğunu belirterek, “Tüm kamu kurumlarıyla uyumlu çalışmalarınız, özellikle imar ve eğitim noktalarındaki faaliyetleriniz takdire şayan. Başarılı çalışmalarınızın artarak devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen Encümen Toplantısı’nda ise Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği (DKBB) nin gerçekleştirdiği projeler değerlendirmeye tabi tutulurken bundan sonra gerçekleştirilecek proje ve eğitim çalışmaları masaya yatırıldı.

Başkan Gümrükçüoğlu, DKBB’nin belediyelere yönelik özellikle imar konularında eğitimlerini yoğunlaştıracağını kaydetti.

(Kaynak: Gümüşhane Belediyesi Basın Müdürlüğü)

 

image_print

HABERLER