GÜMÜŞHANE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN, MERHUM TOKDEMİR’E KUR’ANLI VEFA - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

22 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜMÜŞHANE ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN, MERHUM TOKDEMİR’E KUR’ANLI VEFA

Giriş Tarihi: 09 Aralık 2016 - 10:56

Son Güncelleme: 09 Aralık 2016 - 10:56

Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı Rahmetli Ali Metin Tokdemir’in vefatının 21. Yıl dönümü olması sebebiyle Gümüşhane Ülkü Ocakları tarafından Kelkit ilçesine kabir ziyaretinde bulunuldu.

Ülkü Ocakları Gümüşhane İl Başkanı Salih Taşcı, kabir ziyareti ilgili olarak şu bilgiyi verdi:

“Kabir ziyaretine Ülkü Ocakları Gümüşhane İl Başkanı Salih Taşcı’nın yanı sıra İl Ocak Yöneticileri, Kelkit Ocak Başkanı, MHP Gümüşhane İl Başkanı, ilçe başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri bu yıl ahde vefalarını göstererek Rahmetli Ali Metin Tokdemir Başkanımızın Eskişehir Anadolu üniversitesinde okurken sınıf arkadaşlarının yanı sıra çok sayıda Ülküdaşımız katıldı.

Kabir ziyaretinden önce Kelkit Küçük Cami’de öğle namazı kılındı, daha sonra Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanımız Ali Metin Tokdemir ve Ülkücü Şehitlerimizden Fuat Altun’un kabirleri ziyaret edilerek  Kuran’ı Kerim okunup dualar edildi.

Daha sonra kabir başında Eskişehir, İstanbul, izmir, Yozgat, sivas, Trabzon ve İstanbul  gibi daha bir çok memleketten ahde vefalarını göstermek için kabir ziyaretine gelen büyüklerimiz Rahmetli Genel Başkanımızın üniversite ve ocak başkanlığı dönemlerden anılarını anlatarak bizlere duygusal anlar yaşattılar.

Rahmetli Genel Başkanımızın dediği gibi ”Ahde Vefasızlık İmansızlıktır ” bizler var oldukça rahmetli genel başkanımızın bu sözünü ülkü ocakları olarak hiç bir zaman kulak arkası etmeyeceğiz . rahmetli genel başkanımızın rabbim mekanını cennet etsin inşallah”

image_print

HABERLER