GÜMÜŞHANE’DE KÖYLÜ PAZARININ YENİ YERİ MEMNUNİYET OLUŞTURDU - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

18 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜMÜŞHANE’DE KÖYLÜ PAZARININ YENİ YERİ MEMNUNİYET OLUŞTURDU

Giriş Tarihi: 25 Ekim 2016 - 23:14

Son Güncelleme: 25 Ekim 2016 - 23:14

Gümüşhane Belediyesi tarafından Kemaliye Camii arkasında bulunan (Dilaver Cebeci Sokak bitişiği) köylü üreticiler için hazırlanan alanı beraberinde Zabıta Müdürü Halit Şişman ile birlikte ziyaret eden Başkan Çimen, buradaki satıcıların ve vatandaşların daha rahat bir ortamda alışveriş yapmalarını sağladıklarını ifade etti.

Başkan Çimen, yapımına devam eden modern pazaryeri projesi nedeniyle semt pazarını 15 Temmuz Zafer Meydanı’na taşıdıklarını anımsatarak, “Bu nedenle burada bulunan köylü üreticilerimiz yer bulmakta zorlanıyordu. Dilaver Cebeci Sokak’ta bulunan alanı köylü üreticilerimiz için hazırlamaya karar verdik. Buranın toprak olan zeminini asfalt ile kapladık ve daha kullanışlı bir hale getirdik. Vatandaşlarımız ve satıcılarımız bu durumdan dolayı gayet memnun. Ancak buradaki çalışmalarımız geçici. Modern pazaryeri projemizi tamamladığımızda vatandaşlarımız ve üreticilerimiz daha hijyenik ve modern bir şekilde alışverişlerini yapabilecekler” dedi.

 

 

 

image_print

HABERLER