Gümüşhaneli Nene Hatunların Demokrasi Nöbeti - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

24 Nisan 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Gümüşhaneli Nene Hatunların Demokrasi Nöbeti

Giriş Tarihi: 22 Temmuz 2016 - 12:06

Son Güncelleme: 03 Ekim 2016 - 12:13

Gümüşhaneli hanımların “Nene Hatun” anlayışı ile Gümüşhane Belediye önündeki meydanı sürekli doldurmaları ise 7. Günde de devam etti.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içerisinde yuvalanan FETÖ Terör örgütü tarafından 15 Temmuz 2016 gecesi gerçekleştirilen darbe girişimi sonrası Tüm Türkiye’de başlayan “Demokrasi Nöbeti” devam ediyor.

Gümüşhane’de, Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen “Demokrasi Nöbeti”nin 7. Gününde de yoğun ilgi yaşandı.

Demokrasi Nöbeti kapsamında Atatürk Caddesi üzerinde düzenlenen etkinliğe önceki günlerde de olduğu gibi Gümüşhane Valisi Okay Memiş, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Cezayir Danışan, Belediye Başkanı Ercan Çimen, Cumhuriyet Başsavcısı Bozan Çevik, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan Günaydın, Vali Yardımcıları İsmail Özkan ve Şenol Turan, İl Emniyet Müdürü Orhan Kar, İl Genel Meclisi Başkanı Şerif Bayraktar, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve binlerce Gümüşhaneli katıldı.

Gümüşhaneli hanımların “Nene Hatun” anlayışı ile Gümüşhane Belediye önündeki meydanı sürekli doldurmaları ise 7. Günde de devam etti.

image_print

HABERLER