GÜSEV BURSUNU ALMAYA HAK KAZANAN BİN ÖĞRENCİ AÇIKLANDI - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

24 Nisan 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

GÜSEV BURSUNU ALMAYA HAK KAZANAN BİN ÖĞRENCİ AÇIKLANDI

Giriş Tarihi: 22 Aralık 2016 - 20:17

Son Güncelleme: 22 Aralık 2016 - 20:31

Konu ile ilgili olarak GÜSEV’den 22 Aralık 2016 Perşembe günü yapılan açıklama şöyledir:

“Gümüşhane Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı 2016 – 2017 Eğitim Öğretim Dönemi burs başvurularının değerlendirilmesi tamamlanmıştır.

Vakfımıza bu yıl Gümüşhaneli 2571 Lisans öğrencisi burs başvurusunda bulunmuş olup ilgili başvurular üzerinde yapılan inceleme ve değerlendirmeler neticesinde Vakıf Yönetim Kurulumuz yine , Gümüşhane Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı  Mütevelli Heyeti Kurulumuzun almış olduğu karar ile toplamda 1.000 öğrencimize burs desteği sağlamıştır.

Yapılan başvurular her yıl olduğu gibi bu yılda vakıf bünyemizde kurulan Vakıf Burs Değerlendirme Komisyonunca değerlendirilmiş ve neticesinde burs almaya hak kazanmış öğrencilerimizin isimleri belirlenmiştir. İsimlerin yer aldığı listemizin tamamı vakfımızın http://www.gumushanevakfi.com internet sitesinde yayınlanmıştır.

Vakfımız aldığı karar ile bu yıl burs yönergesinde değişikliğe gitmiş olup bu yıl ki burs ödemelerimiz 2 eşit taksit halinde 500,00 er TL olmak üzere toplamda her öğrenci için 1.000,00 TL ödeme yapılmak suretiyle tamamlanacaktır.

Burs almaya hak kazanan ve listede isimleri açıklanan öğrencilerimiz en geç 02.01.2017 tarihine kadar gerekli evrakları tamamını eksiksiz biçimde hazırlayarak Vakfımızın Halil Rıfat Paşa Mahallesi Güler Sokak No:42 D. 1 Okmeydanı-Şişli / İst. Adresinde bulunan Vakıf Merkezine posta ya da kargo yolu ile ulaştırmaları gerekmektedir.

Bu vesile ile; öncelikle vakfımıza bağışta bulunarak öğrencilerimizin eğitim öğretim süreçlerine bir nebze olsun katkıda bulunmamıza vesile olan destekçilerimize, bağışçılarımıza tüm öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Eğitimlerini sürdüren öğrencilerimize ise ders ve sınavlarında muvaffakiyetler dileriz

Gümüşhane Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı

Yönetim Kurulu Adına

Genel Sekreter

Av. Ferhat Hasan KARAGÖZ

 

BURS LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

********

Burs Almaya Hak Kazanan Öğrencilerimizden İstenilen Evraklar:

  1. Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
  2. Bir adet fotoğraf
  3. Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (Nüfus müdürlüğünden alınacaktır)
  4. Öğrenci belgesi
  5. Transkript belgesi (2. ve üstü sınıfta okuyanlar için zorunludur)
  6. Vakıflar Bankasından (VAKIFBANK) öğrencinin adına açılmış hesap numarası ve İBAN bilgileri

Not:

  1. a) Belgelerini zamanında vakfımıza ulaştıramayan
  2. b) Eksik ya da yanlış evrak gönderen
  3. c) Burs başvuru kriterlerine uymadığı halde başvuruda bulunan
  4. d) Burs başvurularında yanlış beyanda bulunan  öğrencilere burs ödemesi yapılmayacaktır.

 

 

 

 

image_print

HABERLER