![](https://i0.wp.com/gumushanedenhaber.com/wp-content/uploads/2016/10/DSC_8312-e1475484724603.jpg?fit=615%2C478&ssl=1)
Gümüşhane’de 6 gündür devam eden demokrasi nöbet ve mitinglerinde Gümüşhane Valisi Okay Memiş’in, protokol sıralarından ayrılıp halkın arasında bayrak sallaması dikkat çekti.
15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ/Paralel çete elemanları tarafından yapılmaya çalışılan ama, Devlet ve millet beraberliği ile çok kısa sürede önlenen hain darbe girişimine karşı Gümüşhaneliler demokrasi nöbeti tutmaya devam ediyor.
Gümüşhane’de 6 gündür devam eden demokrasi nöbet ve mitinglerinde Gümüşhane Valisi Okay Memiş’in, protokol sıralarından ayrılıp halkın arasında bayrak sallaması dikkat çekti.