İsmail Akçay, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Darbe’yi Konuştu - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

18 Haziran 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

İsmail Akçay, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Darbe’yi Konuştu

Giriş Tarihi: 08 Ağustos 2016 - 11:43

Son Güncelleme: 03 Ekim 2016 - 11:43

Kahraman Gümüşhanelileri bu ülkenin asla unutmayacağını belirten Erdoğan, siz değerli hemşerilerimin bu vakur duruşu karşısında hiçbir bölücü gücün hain planlarında başarılı olamayacağını vurguladı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesindeki oda ve borsa başkanlarının katılımıyla yapılan istişare toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

GTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay Cumhurbaşkanı Erdoğan’a İlk geceden  beri sizlerin emri ile meydanlara çıkarak  demokrasi  nöbetine başladıklarını ve son güne kadar da  nöbetlere devam edeceklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’la kısa bir görüşme yapan  Başkan Akçay, ‘’ Sevgili Cumhurbaşkanım , Milletin İradesi ile seçilmiş olan Cumhurbaşkanımıza yani sizlere ve demokrasimize sonuna kadar sahip çıkacağız. Daima yanınızda olacak ve bizlere göstermiş olduğunuz yolda birlikte yürümek için her daim hazır bulunacağız. Ülkemiz ve demokrasimiz için millet iradesi için millet iradesinin gücü ile ülkesi için hayatı pahasına çalışmaktan korkmayan  ve her türlü fedakarlıktan çekinmeyen sizlere destek vermek için gerekirse ülkemiz bu vatan hainlerinden temizlenene kadar her gece nöbet tutmaya hazırız. Tüm Gümüşhane iş dünyası ve Gümüşhaneliler  olarak bunları size açıkça belirtmek isterim’’ ifadelerini kullandı.

Görüşemeden duyduğu memnuniyeti ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  ise 15 Temmuz gecesi hiç gözünü kırpmayarak vatanı ve millet iradesi için kendini  tankların önüne atarak darbecilere geçit vermeyen ve meydanlara dökülerek ilk andan itibaren milletin iradesine ve demokrasimize sahip çıkan başta sizler olmak üzere  tüm Gümüşhaneli kardeşlerime canı gönülden vefa borçlu olduğunu belirtti.

Kahraman Gümüşhanelileri bu ülkenin asla unutmayacağını belirten Erdoğan,  siz değerli hemşerilerimin bu vakur duruşu karşısında hiçbir bölücü  gücün hain planlarında başarılı olamayacağını  vurguladı.

(Kaynak: GSTO Basın Birimi)

image_print

HABERLER