Milletvekili Pektaş ve İl Başkanı Köse’den Gümüşhane Kent Konseyi’ne Teşekkür - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

30 Kasım 2023 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Milletvekili Pektaş ve İl Başkanı Köse’den Gümüşhane Kent Konseyi’ne Teşekkür

Giriş Tarihi: 24 Ağustos 2016 - 11:28

Son Güncelleme: 03 Ekim 2016 - 11:30

AK Parti Gümüşhane Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Cihan Pektaş, AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse ve parti yöneticileri Kent Konseyi’ni ziyaret ettiler.

AK Parti Gümüşhane Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Cihan Pektaş, AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Adil Bayraktar ve Miktad Uçan, AK Parti Merkez ilçe Başkanı Fahri Yalçın ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Kocagöz Kent Konseyi’ni ziyaret ettiler.

AK Parti Gümüşhane Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Cihan Pektaş ziyaret sırasında yaptığı açıklamada; “15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ/PDY terör örgütünün kalkıştığı kanlı darbe girişimine karşı tüm Gümüşhane tek yumruk olarak şahlanmış ve darbeye karşı en şiddetli bir şekilde tepkisini göstermiştir. Bu bağlamda; ilk gün ve ilk saatlerden itibaren darbeye karşı gösterdiği dik duruş ve demokrasi nöbetlerindeki kararlılığı nedeniyle Gümüşhane Kent Konseyi’ne teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir de ziyaretleri nedeniyle Milletvekili Cihan Pektaş ve İl Başkanı Av. Celalettin Köse başkanlığındaki AK Parti yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettikten sonra, yaptığı konuşmada; “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki büyük Türkiye’yi kimse engelleyemeyecektir. FETÖ/PDY terör örgütü de, diğer terör örgütleri de ve onların destekçileri de  Türk milletinden gerekli dersi almışlardır. Gümüşhane Kent Konseyi olarak her daim Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Hükümetimizin yanındayız. Onlardan gelecek küçük bir işaret bizim için çok önemli bir emirdir.” Dedi.

Milletvekili Pektaş ve İl Başkanı Av. Celalettin Köse başkanlığındaki heyetin ziyaretinde Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri Ahmet Aykutan ve Ali Doğan da hazır bulundu.

indir-3 indir-4

image_print

HABERLER