Torul Belediye Başkanı Köroğlu’ndan Elifli Hediye - GÜMÜŞHANE'DEN HABER - Yerel Haber SitesiGÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

20 Temmuz 2024 / Kuruluş: 15 ŞUBAT 2012

Torul Belediye Başkanı Köroğlu’ndan Elifli Hediye

Giriş Tarihi: 01 Ağustos 2016 - 10:40

Son Güncelleme: 03 Ekim 2016 - 10:41

01 Ağustos 2016 Pazartesi günü Torul, demokrasi adına tarihi günlerinden birini yaşadı.

Torul’da yapılan “Demokrasi ve Şehitlere Saygı” yürüyüşüne Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Gümüşhane Milletvekili Hacı Osman Akgül, Gümüşhane eski Milletvekili Mustafa Canlı, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Torul Kaymakamı Hakan Kafkas, Torul Belediye başkanı Nidai Köroğlu, AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Av. Celalettin Köse, Gümüşhane ve Torul’dan çok sayıda  siyasi parti ve STK temsilcisi, çok sayıda vatandaş ve İstanbul Taksim’de darbeye karşı eşinin kamyonetiyle dik duruş sergileyen Gümüşhaneli Şerife Boz ile  Atatürk Havaalanında tankın önüne kendini siper eden Torullu Vasfi Yılmaz katıldı.

Program sonunda Şerife Boz ve Vasfi Yılmaz’a Belediye Başkanı Nidai Köroğlu tarafından  üzerinde “ELİF” harfi yazılı olan tablolar hediye edildi.

“ELİFLİ” tablolarda Başkan Nidai Köroğlu’nun mesajı ise dikkat çekiciydi. Nidai Köroğlu imzalı mesaj şöyle idi.“Milli iradeye karşı yapılan darbe girişiminde Elif gibi dik duruşunuzun anısına Mimar Nidai Köroğlu Torul Belediye Başkanı”

image_print

HABERLER