GÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

GÜMÜŞHANE, ASAYİŞ BAKIMINDAN TÜRKİYE’NİN EN GÜVENİLİR KENTLERİNDEN BİRİDİR

Bu haber 09 Ocak 2018 - 20:48 'de eklendi.

Gümüşhane Üniversitesi Güvenlik Toplantısı, Gümüşhane Valimiz Sayın Okay Memiş başkanlığında 9 Ocak 2018 Salı günü gerçekleştirildi.

Rektörlük makamında Gümüşhane Üniversitesi’nde eğitim ve öğretimin sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için alınacak güvenlik tedbirlerini görüşmek üzere gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı Ercan Çimen, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, İl Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş, Dolmuş ve Taksi kooperatif temsilcileri katıldı.

Toplantıda, Gümüşhane’nin bir üniversite kenti olduğunu ve üniversite öğrencilerinin güvenliğini sağlama konusunun Emniyet, Jandarma ve sivil yetkililerle birlikte kendi görev ve sorumluluklarında olduğunu ifade eden Sayın Valimiz, “Asayiş olayları açısından Türkiye’nin en yaşanabilir, en güvenli kentlerinden birisiyiz. Şuana kadar da Üniversitemizden kaynaklı olarak ilimizin huzurunu ve asayişini bozan, tehdit eden bir olayla karşılaşmadık. Bu bizim için önemli bir şey. İnşallah bundan sonrada aynı şekilde sürdürmenin gayretinde olacağız” dedi.

(Kaynak: Gümüşhane Valiliği)

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
ÖNE ÇIKAN HABERLER
Gümüşhane Pestil KömeGümüşhane Pestil Köme