GÜMÜŞHANE'DEN HABER – Yerel Haber Sitesi

AKSA ELEKTRİK’TEN GÜMÜŞHANELİ ABONELERE BİLGİ GÜNCELLEME ÇAĞRISI…

AKSA ELEKTRİK’TEN GÜMÜŞHANELİ ABONELERE BİLGİ GÜNCELLEME ÇAĞRISI…
164 views
09 Ekim 2018 - 12:28

Çoruh bölgesinde Gümüşhane, Giresun, Artvin, Rize ve Trabzon illerine elektrik hizmeti veren Aksa Elektrik toplamda 5 il genelinde elektrik abonelerine bilgilerini güncellemeleri için çağrıda bulundu.

Aksa Elektrik yetkilileri 500’i aşkın aboneye sahip Gümüşhane’de yaklaşık % 30’a yakın elektrik kullanıcısının bilgilerinin eksik veya güncel olmadığına dikkat çekti.

Gümüşhane İl Müdürü Kıymet Koyun abonelerin sistemde yer alan bilgilerini güncellemelerinin onlara hızlı ve en uygun hizmeti sunmak konusunda oldukça önemli olduğuna, dikkat çekerek şöyle konuştu: “Yaklaşık 500’ini aşkın  abonesiyle Gümüşhane, Aksa Elektrik için oldukça önemli bir il. Gümüşhane nüfusu ve iş gücü ile büyük bir potansiyel barındırıyor. Bu nedenle Aksa Elektrik olarak Gümüşhaneli hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmak ilk önceliğimiz. Gümüşhane’deki abonelerimizin yaklaşık % 30’unun temel iletişim bilgileri ne yazık ki eksik veya güncel değil. Diğer yandan elektrik hizmeti alan abonenin yerine akraba, ev sahibi gibi bir başka şahsın bilgisine sistemde rastlayabiliyoruz. Bu tip durumlar usulsüz elektrik kullanımına da sebep olabiliyor. Bu nedenle abonelerimiz, iletişim bilgileri değiştiği an 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizden (444 9 186) Çoruh Elektrik web sitemizden (www.coruhaksa.com) veya en yakın müşteri hizmetleri merkezlerimizden bilgilerini güncelleyebilir.”

Kıymet Koyun, bilgileri güncel olmayan ya da eksik olan abonelerin bildirimler, fırsatlar ve yeniliklerden haberdar olamadığını; önemli konularda maalesef bildirim alamadıklarını ifade ederek “Bu durum da elektrik kesintileri, hatalı fatura bildirimleri, müşteri şikâyetleri ve usulsüz elektrik kullanımı gibi kritik sonuçlara sebep olabileceğini ve kısa süre içinde tüm elektrik abonelerinin bilgilerini istediği kanallardan kolaylıkla güncelleyebileceklerini belirtti.”

 

image_print
KÖŞE YAZARLARI

Copyright 2018 - Tüm Hakları Saklıdır.